BEST Newsletter - Decembar

Šta je BEST Newsletter?

Želite da naučite nešto korisno, informišete se o prilikama za studente ili pročitate nešto zanimljivo? Predstavljamo vam drugo izdanje BEST Newsletter-a! Sigurni smo da ćete pronaći nešto što će vam privući pažnju, da ćete se zadržati na kratko i pročitati nekoliko stranica pripremljenih za vas!

Šta je BEST Newsletter?

BEST Newsletter naši članovi koriste za svoju kreativnu ekspresiju, dok istovremeno unapređuju svoje vještine pisanja i dizajniranja. Nadamo se da ćete uživati u čitanju, kao što smo i mi uživali u kreiranju ovih stranica!

Šta možete da očekujete?

U ovom izdanju BEST Newslettera možete pronaći zanimljivosti iz svijeta STEMa, više o aktivnostima kroz koje možete unaprijediti svoj fond vještina i znanja, pročitati koje su to naše preporuke kako da ispunite vaše slobodno vrijeme. Pored toga ćete imati priliku da se upoznate sa umjetničkom stranom naših članova.

Ovo izdanje možete preuzeti na linku ispod:

Close Menu